067-575-92-68
067-575-92-68
Роздрібні покупки
096-640-20-00
Оптові покупки
пн-пт: с 8:00 до 17:00
каталог
0
0
0
Кошик
На данний момент ваш список товарів порожній
Загальні положення та умови

1. Загальні положення УГОДИ користувача

1.1. Поняття і визначення.

Акцепт угоди користувача — це повне й беззастережне прийняття користувачем Угоди (далі — Угода), розміщеної на Сайті, що здійснюється через оформлення Замовлення;

Замовлення — це належним чином оформлена за допомогою Сайту заявка на покупку Товарів, яка свідчить про акцепт Клієнтом умов договору купівлі-продажу й цієї Угоди. Замовлення має містити всі істотні умови договору купівлі-продажу, зокрема, предмет, ціну та умови передачі товару;

Клієнт — дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років і яка вчинила Акцепт Угоди, розміщеної на Сайті;

Магазин — суб’єкт підприємницької діяльності, який здійснює останню за допомогою Сайту;

Особистий кабінет Клієнта — персоналізована частину Сайту, доступ до якої заборонено та можливий лише через введення логіну та паролю.

Обробка персональних даних — будь-яка дія або сукупність дій, що здійснюються із персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних;

Персональні дані — будь-яка інформація, що відноситься до певної фізичної особи: її прізвище, ім’я, по батькові, рік, місяць, день і місце народження, адреса, сімейне, соціальне, майнове становище, освіта, професія, доходи, інша інформація;

Сайт — сукупність програм, текстів, графічних і інших елементів, що містяться в мережі Інтернет за адресою https://gardiny.com/. Сайт є Інтернет-ресурсом, призначеним для отримання інформації про різні товари, що реалізуються Магазином, і для розміщення Замовлень на купівлю товарів;

Угода — ця Угода розміщена на Сайті, відповідно до ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, є публічним договором (офертою) й адресована невизначеному колу осіб, незалежно від статусу, бажаючим придбати товари в Магазині;

LiqPay — відкритий web-інтерфейс, електронний гаманець, який дає змогу приймати платежі й переводити гроші за допомогою мобільного телефону, Інтернету і платіжних карт у всьому світі.

1.2. Усі інші терміни та визначення, що трапляються в тексті Угоди, тлумачаться відповідно до чинного законодавства України.

1.3. Назви заголовків (статей) Угоди призначені виключно для зручності користування текстом Угоди і юридичного значення не мають.

1.4. Оформивши замовлення або пройшовши процедуру реєстрації в якості Клієнта й починаючи використовувати Сайт/його певні функції, Клієнт вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Клієнта з будь-якими пунктами цієї Угоди або з будь-яким документом, опублікованим на Сайті, він має відмовитися від використання Сайту.

2. РЕЄСТРАЦІЯ, ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

2.1. Для використання деяких функцій Сайту, Клієнт може зареєструватися на ньому, у результаті чого для Клієнта буде створений обліковий запис і надан доступ до Особистого кабінету.

2.2. Для реєстрації Клієнт зобов’язується достовірно й в повному обсязі вказати інформацію про себе у Формі реєстрації, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо Клієнт надав невірну інформацію або в Магазин має підстави вважати, що надана Клієнтом інформація неповна або недостовірна, адміністрація сайту  має право на свій розсуд заблокувати доступ до Особистого кабінету або видалити обліковий запис Клієнта і відмовити йому у використанні Сайта.

2.4. Клієнт підтверджує й гарантує всі дії на сайті, в рамках цієї Угоди, вчиняються особою, чиї дані надані Магазину при проходженні процедури реєстрації.

2.5. Клієнт має право зареєструвати не більше одного облікового запису.

2.6. Клієнт самостійно несе відповідальність за безпеку і збереження своїх аутентифікаційних даних. Клієнт самостійно несе відповідальність за всі дії (а також їх наслідки) під час використання Сайту під своїм обліковим записом. 

2.7. Магазин має право заблокувати або видалити Особистий кабінет/обліковий запис Клієнта, а також заборонити доступ на використання будь-якої окремої функції Особистого кабінету/облікового запису. Також Магазин має право видалити будь-який Контент без пояснення причин, у тому числі в разі порушення Клієнтом умов цієї Угоди, а також у разі наступних дій:

— Клієнт розміщує контент образливого змісту і/або порушує права третіх осіб;

— Клієнт не користувався Сайтом упродовж 6 (шести) і більше календарних місяців;

— Клієнт поширює наклепи стосовно ділової репутації Магазину, поширює неналежну рекламу, спам, інформацію, що порушує законодавство і/або права Магазину і/або третіх осіб.

2.8. Клієнт має право в будь-який момент видалити свій обліковий запис із Сайту за допомогою подання відповідного повідомлення Магазину через форму зворотнього зв’язку на Сайті або скориставшись відповідною функцією в Особистому кабінеті.

2.9. Під час реєстрації на Сайті Клієнт дає згоду на отримання від Магазину розсилок рекламно-інформаційного характеру. Якщо Клієнт більше не хоче отримувати рекламу й розсилки, він має право відмовитися від них у будь-який час, виконавши відповідні дії в Особистому кабінеті

3. ЗАМОВЛЕННЯ І ПОРЯДОК ЙОГО ОФОРМЛЕННЯ

3.1. Клієнт, який бажає оформити Замовлення, зобов’язаний ознайомитися й акцептувати Угоду, перейшовши за посиланням із Сайту.

3.2. Після оформлення Замовлення, Клієнту буде направлено повідомлення про його підтвердження та наявність товару або про передбачувану дату надходження товару у разі його відсутності. У разі оформлення замовлення без реєстрації, повідомлення здійснюється за допомогою телефонного зв’язку.

3.3. У разі оформлення замовлення в кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування товару і відсутності необхідної кількості товару, Магазин інформує про це Клієнта за допомогою відправки повідомлення. Клієнт може погодитися прийняти товар у кількості, що є в Магазині, або анулювати замовлення.

3.4. У разі відсутності товару, вказаного на сайті Інтернет-магазину, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, незалежних від Продавця, вказане замовлення анулюється, а Покупець інформується шляхом відправки йому повідомлення.

3.5. Оплата товарів Клієнтом, серед іншого, може здійснюватися з використанням платіжної картки. Після успішного оформлення Замовлення, Клієнт перенаправляється до системи Інтернет-платежів LiqPay для введення номера телефону й реквізитів платіжної картки. Перелік реквізитів картки, що вводяться Клієнтом при проведенні платежів через Інтернет, встановлюється відповідно до правил платіжних систем. При здійсненні платежів за товари за допомогою використання карт, Клієнт зобов’язаний дотримуватися правил і вимог міжнародних платіжних систем, а також банків, що емітували платіжні картки Клієнта. Виконання безготівкових розрахунків із використанням платіжних карт здійснюється за допомогою платіжної системи LiqPay. Клієнт не повинен вводити на Сайті інформацію, що стосується реквізитів платіжних карт (номер картки, термін дії, PIN, CVV2, й інші дані, зазначені на карті), а Магазин не займається обробкою та зберіганням інформації, що стосується реквізитів.

3.6. У разі здійснення помилкового платежу з боку Клієнта та у разі його підтвердження перевіркою Магазину або за результатами розгляду письмового звернення Клієнта, сума помилкового платежу може бути повернена Клієнту виключно на його банківську картку. Повернення готівковими коштами не допускається. Порядок повернення регулюється правилами міжнародних платіжних систем. Для повернення грошових коштів, зарахованих на розрахунковий рахунок Магазину помилково, за допомогою платіжних систем, Клієнт повинен звернутися з письмовою заявою та додатком копії паспорта та чеків/квитанцій, що підтверджують помилкове зарахування. Цю заяву необхідно направити на форму зворотнього зв’язку на Сайті. Після отримання письмової заяви, Магазин здійснює повернення коштів на рахунок Клієнта, вказаний у заяві, у термін до 24-х годин із моменту отримання заяви.

3.7. Магазин не несе відповідальності за безпеку переданої інформації при проведенні платежів за допомогою платіжних карт Клієнта, у тому числі за дії платіжної системи LiqPay і міжнародних платіжних систем, банків та інших учасників розрахунків. Усі взаємини в частині проведення розрахунків із використанням платіжних карт регулюються обов’язковими для Клієнта умовами міжнародних платіжних систем і договорами Клієнта з банком, що емітували його платіжну карту. Магазин забезпечує збереження інформації за операціями оплати, операціями її скасування та операціями повернення упродовж 5 (п’яти) років із моменту здійснення операції.

3.8. У разі, якщо за Клієнта платежі були внесені третіми особами, такі дії третіх осіб розцінюються як вчинені в інтересах Клієнта й не породжують будь-яких прав і обов’язків між зазначеними третіми особами й Магазином.

3.9. Передача товару здійснюється в обсязі та в терміни, передбачені в замовленні та на Сайті. Терміни поставки можуть бути змінені Магазином в односторонньому порядку залежно від обсягу Замовлення.

3.10. Клієнт зобов’язується оплатити вартість товару в розмірі 100% передоплати в разі безготівкового розрахунку за допомогою платіжної системи або за фактом передачі Товару в разі розрахунку готівкою.

3.11. Моментом оплати товару є надходження належних Магазину грошових коштів на його банківський рахунок або отримання грошових коштів у встановленому порядку.

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ МАГАЗИНУ

4.1. Сайт або його сервіси можуть бути в той чи інший час частково або повністю недоступні внаслідок проведення профілактичних або інших робіт, та з будь-яких причин технічного характеру. Магазин має право проводити модифікацію будь-якого програмного забезпечення Сайту, проводити необхідні профілактичні або інші роботи, припиняти роботу Сайту в той чи інший час на власний розсуд із попереднім повідомленням Клієнта або без такого.

4.2. Магазин не несе відповідальності за будь-які помилки, упущення, переривання, видалення, дефекти, затримку в обробці або передачі даних, збої ліній зв’язку, крадіжки, знищення або неправомірний доступ до інформації Клієнта, розміщеної на Сайті або в будь-якому іншому місці. Магазин не відповідає за будь-які технічні збої або інші проблеми телефонних мереж або служб, комп’ютерних систем, серверів або провайдерів, комп’ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів із технічних причин.

4.3. Право використання Сайту надається Магазином Клієнту для реалізації власних прав і обов’язків у рамках цієї Угоди в тому вигляді, у якому він доступний на момент надання. 

4.4. Клієнту не надається ніяких прав інтелектуальної власності щодо Сайту, за винятком прямо передбачених цією Угодою.

4.5. Магазин гарантує дотримання вимог чинного законодавства України, у тому числі — законодавства про захист прав споживачів.

4.6. Магазин має право провести перевірку даних Клієнта за своїми критеріями. Крім того, Магазин має право вимагати від Клієнта пред’явлення документів, що засвідчують його особу, і надання інших даних, що ідентифікують Клієнта, у випадках передбачених законодавством України. У разі неподання документів, або невідповідності відомостей у них, Магазин має право відмовити Клієнту у використанні Сайту.

4.7. Магазин має право консультувати Клієнта під час оформлення/підтвердження/оплати Замовлення, у тому числі самостійно зв’язуватися з Клієнтом за вказаними ним номерами телефонів.

4.8. Магазин має право обирати самостійно і, на свій розсуд, встановлювати способи ідентифікації Клієнта на всіх своїх ресурсах, у тому числі сайтах і серверах.

4.9. Магазин має право вимагати від Клієнта своєчасної й у повному обсязі оплати товару.

4.10. Магазин має право використовувати отримані від Клієнта дані в маркетингових цілях, направляти Клієнту інформаційні та рекламні повідомлення, як на адресу електронної пошти, так і за номером мобільного телефону, відомості про які містяться на Сайті.

4.11. Магазин має право без пояснення причин відмовити Клієнту в оформленні Замовлення. При цьому, у разі, якщо Клієнтом були оплачені товари під час оформлення Замовлення, Магазин зобов’язується або направити Клієнту Підтвердження замовлення, або відмовитися від його оформлення й повернути Клієнту сплачені ним кошти.

4.12. Магазин має інші права та обов’язки, зазначені в цій Угоді.

5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КЛІЄНТА

5.1. Клієнт зобов’язується знайомитися з актуальною версією Угоди при кожному оформленні Замовлення й дотримуватися умов цієї Угоди. У разі, якщо Клієнту не повністю зрозумілі будь-які умови розміщення Замовлення або покупки товару, у тому числі, порядок оплати, Клієнт зобов’язується уточнити ці умови, а в разі неможливості уточнення відмовитися від оформлення Замовлення.

5.2. Клієнт зобов’язується надавати достовірну та повну інформацію під час використання Сайту.

5.3. Клієнт зобов’язується самостійно перевірити дані Замовлення перед його оформленням. Клієнт несе повну відповідальність за достовірність інформації і правомірність використання даних, що вказуються їм під час оформлення Замовлення.

5.4. Клієнт зобов’язаний своєчасно й у повному обсязі оплачувати замовлені товари.

5.5. Клієнт має право вимагати від Магазину належного виконання умов цієї Угоди, у тому числі належного і своєчасного надання товарів.

5.6. Клієнт має право пред’являти претензії Магазину за кількістю і якістю переданого товару.

5.7. Клієнт має інші права та обов’язки, зазначені в цій Угоді.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН УГОДИ

6.1. Магазин не несе відповідальності за будь-які збитки, що були спричинені або пов’язані із викачуванням матеріалів із Сайту або за посиланнями, розміщеними на Сайті.

6.2. Магазин і Клієнт домовилися, що всі відносини між ними будуть відповідати тільки умовами цієї Угоди. Виключаються будь-які не зазначені в цій Угоді стандарти, умови й особливості вимог Клієнта, якщо щодо них не укладена відповідна угода.

6.3. Клієнт приймає на себе повну відповідальність і ризики, пов’язані з оформленням Замовлень, укладенням та виконанням Угоди з Магазином. Клієнт несе одноосібну відповідальність за будь-яку проблему, що виникла в процесі реєстрації, оформлення, підтвердження й оплати Замовлення. У подібному випадку Магазин не несе відповідальність за будь-які збитки (грошового або іншого характеру), що виникли в результаті проблеми, викликаною або обумовленою помилкою або недбалістю Клієнта під час використання Сайту, у тому числі, неуспішним завершенням або підтвердженням будь-якої операції.

6.4. Сайт може містити посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб). Зазначені треті особи та їх Контент не перевіряються Магазином на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, законності і т.п.). Магазин не несе відповідальність за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сайтах третіх осіб, до яких Клієнт отримує доступ із використанням сервісів: за будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб, рекламу і т.п., а також за доступність таких сайтів або контенту й наслідки їх використання Клієнтом.

6.5. Посилання (в будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщену на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг, діяльності) з боку Магазину, за винятком випадків, коли на це прямо вказується на сайті.

6.6. За несвоєчасну сплату або несплату Клієнтом товару, він сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки, встановленої НБУ, що діяла на момент прострочення за кожен день прострочення.

7. Форс-мажор

7.1. Сторони звільняються від будь-якої відповідальності, якщо ці дії і/або бездіяльність спричинені впливом непереборної сили (форс-мажор). Факт настання форс-мажору має бути загальновідомим явищем і на вимогу сторони цієї Угоди в обов’язковому порядку підтверджуватися довідкою ТПП України.

7.2. Під час настання форс-мажорних обставин, які унеможливлюють передання товару за цією Угодою, виконання зобов’язань переноситься на строк дії форс-мажорних обставин.

7.3. У разі, якщо тривалість форс-мажорних обставин продовжуватиметься більше 45 календарних днів, кожна зі сторін має право розірвати цю Угоду, попередивши про це свого контрагента не менше ніж за 3 (три) календарні дні.

8. ЗГОДА НА ОБРОБКУ персональних даних

8.1. Вносячи під час реєстрації на Сайті в якості Клієнта свої Персональні дані у Форму реєстрації, Клієнт надає свою інформовану і свідому згоду на Обробку його Персональних даних Магазином, його співробітниками та іншими особами, яким Магазин доручив обробку даних на підставі укладених із цими особами договорів. Повний текст наданої Клієнтом під час реєстрації на Сайті згоди на Обробку його Персональних даних розміщений на Сайті за посиланням: https://gardiny.com/.

8.2. Укладаючи цю угоду, Клієнт підтверджує, що він передає свої Персональні дані Магазину і згоден на їх обробку. Клієнт також повідомлений, що обробка його Персональних даних буде здійснюватися Магазином на підставі Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2297–VI 8.3. Цілями обробки Персональних даних є належне виконання умов цієї Угоди, Договорів, укладених між Клієнтом і Магазином і інших передбачених цією Угодою документів, а також проведення необхідних маркетингових заходів.

8.3. Під час Обробки Персональних даних із персональними даними Клієнта можуть відбуватися такі дії: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передача (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення та знищення даних.

8.4. Розміщуючи Замовлення на Сайті, Клієнт погоджується, що його персональні дані стають доступні Магазину.

8.5. Персональні дані обробляються до моменту припинення діяльності Магазину.

8.6. Згода на Обробку Персональних даних може бути відкликана Клієнтом, у тому числі за допомогою направлення письмової заяви на форму зворотнього зв’язку на Сайті. У разі відкликання Клієнтом згоди на обробку Персональних даних Магазин має право продовжити обробку Персональних даних без згоди Клієнта при наявності законних підстав.

9. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ, ВИРІШЕННЯ СПОРІВ І ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО

9.1. Клієнт і Магазин визнають і погоджуються, що ця Угода може тлумачитись, регулюватися та виконуватися відповідно до законодавства України. Усі суперечки, що виникають із цієї Угоди або будь-яким чином пов’язані з нею, належать до юрисдикції державних судів загальної юрисдикції України, та справа буде розглядатися у відповідному суді за місцем знаходження відповідача.

9.2. У разі виникнення суперечок, вимог і (або) претензій із питань, передбачених цією Угодою або у зв’язку з ними, сторони зобов’язуються вжити всіх можливих і розумних заходів щодо врегулювання їх за допомогою переговорів. Дотримання претензійного (досудового) порядку розгляду спору є обов’язковим для сторін. У разі, якщо спір, вимога і (або) претензія не будуть вирішені за допомогою переговорів впродовж 30 (тридцяти) календарних днів із дня надсилання претензії, будь-яка зі сторін має право звернутися до суду.

9.3. Зазначені в пункті 9.2 цієї Угоди претензії направляються Клієнтом через форму зворотнього зв’язку на Сайті, а претензії на адресу Клієнта — з використанням даних, наданих Клієнтом під час оформлення Замовлення або реєстрації на Сайті.

9.4. Претензії, що надійшли від Клієнтів, розглядаються Магазином у термін, що не перевищує 5 (п’яти) робочих днів. У разі наявності підстав, Магазин може прийняти рішення про задоволення претензії і здійснити повернення товару та отриманої оплати.

9.5. Товар і отримана оплата підлягають поверненню в разі, якщо Магазином буде встановлено наявність усіх із нижче викладених умов:

— був поставлений товар неналежної якості або вміст посилки, у якій був відправлений товар, не відповідає опису вкладення (має місце порушення асортименту, кількості, комплектації або упаковки);

— товар не був у вживанні й не має слідів використання, повністю укомплектований, присутня його оригінальна упаковка;

— товар був поставлений Магазином.

10. ВСТУП УГОДИ В СИЛУ І ЗМІНА УМОВ УГОДИ

10.1. Текст Угоди, постійно розміщений на Сайті, є дійсним у тій редакції, яка розміщена на Сайті в момент оформлення Замовлення.

10.2. З часу оформлення Замовлення, ця Угода між Магазином і Клієнтом вважається укладеною й набирає чинності для Сторін.

10.3. Угода може бути розірвана в будь-який час за ініціативою однієї зі сторін. Для цього Магазин направляє Клієнту відповідне повідомлення, та з моменту направлення такого повідомлення Угода вважається розірваною. Клієнт може розірвати цю Угоду за допомогою направлення Магазину повідомлення про розірвання на адресу зворотнього зв’язку на Сайті.

10.4. Права й обов’язки Магазину за даною Угодою можуть бути передані третій особі без письмової згоди іншої Сторони.

10.5. Магазин є платником єдиного податку, відповідно до Податкового кодексу України.